24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10
Mööbel  (535)
Lauad  (535)
Väiksed lauad  (535)
Kohvilauad  (535)

Kohvilauad

Näitab: 1-48 / 535
  • ...

Valige ainulaadne kohvilaud

Lihtne viis sisustust stiilsemaks muuta on valida võrratu kohvilaud. Valige vidaXList ainulaadse disainiga laud! Pakume laia valikut kohvilaudu, et aidata teil koju täiuslikku mööblieset leida.

Väikesed elutoa lauad on muutunud asendamatuks! Lisaks sellele, et need on praktilised, on need ka dekoratiivsed ja moodustavad sisustuse keskpunkti. Kuna kohvilaud asetatakse sageli toa keskele, on oluline, et teie valitud laud teile koju sobiks. Kohvilauda kasutatakse sageli suupistete ja jookide serveerimiseks, kuid seal saate hoida ka oma ajalehti ja ajakirju. Lisaks on oluline, et saate sellel diivanil telerit vaadates oma teleripulti käeulatuses hoida.

Erinevat tüüpi kohvilauad

vidaXLis saate valida paljude erinevate kohvilaudade seast. Erilise disainiga laud avaldab teie külalistele kindlasti muljet. Kui otsite rohmakamat välimust, saate valida vidaXLi taaskasutatud puidu disainiga kohvilaudade seast. Iga laua värvivariatsioonid on ainulaadsed ning rauast jalad lisavad tööstuslikku nooti. Lisaks leidub meil laudu moodsa mööbli austajatele, näiteks kõrgläikega lauad, mis on tugeva kandilise disainiga.

Kombineerige erinevat tüüpi mööblit

Kui teil on raskusi kahe laua vahel valimisel, võite ka kaks või isegi kolm lauda kokku kombineerida. Valige erinevaid kujusid ja värve, et ainulaadne ja eklektiline välimus luua. Lisaks võite osta suure kohvilaua ja kombineerida selle väiksema samast materjalist lisalauaga. See loob sisekujunduses ühtsust.

Vaata rohkem