24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10

Tugitoolid, lamamistoolid ja lahtikäivad tugitoolid

Näitab: 1-48 / 577
  • ...

Mugavad tugitoolid

Tugitool on koht mõnulemiseks. vidaXLis oleme nende mööbliesemete valikut koostades just seda silmas pidanud. Neis toolides saate hea raamatuga lõõgastuda või oma lemmikut telesarja vaadata. Lisaks saab meie mugavas tugitoolis pärastlõunast uinakut nautida. Parimaks puhkuseks leiate vidaXList erinevaid jalatoega tugitoole, massaažitoole ja toole, mida saate endale sobivaks reguleerida.

Kangast ja nahast tugitoolid

Mõned inimesed eelistavad kangast polsterdusega toole, kuna need õhkavad rohkem soojust. Võite aga valida ka (kunst)nahast tooli. Seda materjali on mõnus katsuda ja lihtne puhastada. Kui kogu teie mööbel on uba nahast, et pea teie uus tugitool tingimata samuti nahast olema. Erinevate materjalide kombineerimine annab sisekujundusele ainulaadse ja eklektilise ilme.

Reguleeritavad toolid, kus lõõgastuda

vidaXLis tagame teile meie imeliselt mugavate reguleeritavate tugitoolidega optimaalse mugavuse. Meil on suurepärane valik reguleeritava seljatoega toole, kus pärastlõunal tukastada või lihtsalt puhata. Tooli juurde kuuluv jalatugi muudab selle veelgi mõnusamaks. Tahapoole nõjatuv tugitool on veel üks tool, kus täielikult lõõgastuda. Tänu tahapoole nõjatuvale süsteemile saate mugavalt istuda või end lamavasse asendisse lasta. Lisaks on ka jalatugi reguleeritav, et saaksite lamades jalad üles tõsta. Võrratu!

Looge sisekujunduses ühtsus

Koju mugava tooli lisamine tekitab otsekohe hubase istumisnurga. Lisaks saab sellega hästi ruumi värvi või erilise materjali lisada. Valige näiteks võrratu lilla tool või lapitehnika disain. See muudab hõlpsalt valge või musta sisekujunduse erksamaks, luues samas toale keskpunkti.

 

Otsite teisi tooteid? Vaadake järgnevaid kategooriaid:

Vaata rohkem