Kujunda oma unistuste aed – muuda ideed reaalsuseks


Mis on unistuste aed? Sule silmad ja kujuta seda ette. See on midagi enamat kui lihtsalt mõne lillega muruplats. Siin kohtuvad kaunis rohelus, erksad õied ja hubane mööbel, et luua rahulik oaas. Võib-olla soovid botaanilist paradiisi või hubast pelgupaika linnas. Hea uudis: valikuid on lõputult. Väikestest õitsvatest rõduaedadest elegantse mööbliga avatud maastikeni - valik on sinu.

Sammud oma unistuste aia loomiseks: 5 nõuannet ja nippi

Õigete juhiste abil on oma unistuste aia kujundamine üsna lihtne. Siin on mõned praktilised nõuanded ja nipid, mis aitavad sul oma visiooni ellu viia:

  1. Hinda oma ruumi. Analüüsi oma õueala ja mõtle päikesevalgusele, pinnase kvaliteedile ja olemasolevatele haljastusele. Need üksikasjad aitavad sul taimi valida.
  2. Defineeri oma stiil. Kas sind köidab kaasaegne minimalism või maalähedane võlu? Kujundusvalikute tegemiseks määra oma aia stiil. Mõtle ka oma maja disainile – need peavad sobima kokku.
  3. Planeeri oma paigutus. Mõõda oma ruum ja visanda oma aia umbkaudne paigutus. Lisa radu, istumisalasid ja fookuspunkte nagu veesilmad või skulptuurid.
  4. Vali õiged taimed. Vali taimed, mis on sinu kliimas õnnelikud ja sobivad sinu stiiliga. Kombineeri lilli, põõsaid ja lehestikku, et luua mitmekülgne maastik. Vaata, millised liigid sinu naabritel kasvavad. See ütleb sulle rohkem ilmastiku- või pinnasetingimuste ja valitud taimede tüübi sobivuse kohta.
  5. Lisa isikupära. Lisa oma võlu aiakujundusse skulptuuride, tuulekellade ja välisvalgustusega.

  

Mööbli lisamine oma unistuste aeda

Mööbel mängib olulist rolli sinu unistuste aia õhustiku loomisel. Siin on mõned näpunäited mööbli lisamiseks väliruumi:

  • Vali vastupidavad materjalid: vali ilmastikukindlad materjalid nagu rotang, tiikpuu või alumiinium. Nad taluvad elemente aasta läbi, nähes minimaalse hoolega välja sama hea kui uus.
  • Loo mugavad istumisalad: grupeeri istekohti, et soodustada lõõgastumist ja suhtlemist. Kaalu huvitavaid võimalusi nagu lamamistoolid, pingid ja võrkkiiged.
  • Stiilne aksessuaar: täiusta oma õueoaasi armsate patjade ja pleedidega. Õuevaibad lisavad soojust ja mugavust.
  • Eelista mitmekülgsust: vali mööbliesemed, mis sobivad erinevate tegevustega, alates õues söömisest kuni päevitamiseni.

 

Aianduse hädavajalikud asjad


Aiapotid ja istutusmasinad

Pakkumine Hetkel populaarne
+ 4 valikud
€69.99

Sh KM

-10% Hetkel populaarne
€129.99

Sh KM


Tiigid ja purskkaevud

Hetkel populaarne
€38.99

Sh KM


Ujumistarvikud ja basseini hooldus


Laste välitegevused


Kompostid ja vihmatünnid


Väliskaunistus

Pakkumine Hetkel populaarne
€93.99

Sh KM


Bioloogiline mitmekesisus


Unistuste aia ideed meie klientidelt


Ammuta inspiratsiooni meie klientide loodud unistuste aedadest. Tutvu fotode ja disaininõuannetega, et alustada oma aia ümberkujundamist.

#sharemevidaxl


Meil on väga hea meel näha, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid kasutajaga #sharemevidaXL. Alates vapustavatest aiakujundustest kuni hubase kodu interjöörini on meie klientide loovus tõeliselt inspireeriv. Ka sina saad meie kogukonnaga liituda ja jagada oma vidaXL-ist inspireeritud disainilahendusi. Tähistagem oma kirge kaunite ja mugavate eluruumide vastu ning inspireerigem üksteist looma veelgi hämmastavamaid kujundusi!

vaata kõiki

Kokkuvõte


Sinu unistuste aed on vaid mõne idee kaugusel ja me aitame sind igal sammul. Niisiis, haara oma aiakindad ja lase fantaasial lennata! Pea meeles, et sinu aed ei ole lihtsalt taimede kollektsioon. See on lugu, mis ootab jutustamist, rahulik ruum, kus luuakse mälestusi. Rõõmsat aiapidamist, toogu sinu unistuste aed sulle lõputult rõõmu!