24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10
Mööbel  (286)
Õuemööbel  (286)
Õuetoolid  (286)
Lamamistoolid  (286)

Lamamistoolid

Näitab: 1-48 / 286

Lõõgastuge meie päevitustoolidel

Enamiku inimeste jaoks on päevitustool ilmselt luksusese, kuid pärast selle soetamist ei kujuta enam oma elu ilma selleta ettegi! Kui esimesed päikesekiired välja tulevad, tundub teile, nagu oleksite kaunil saarel, kui oma silmad sulete ja lamate. Tänu puhastele või kaarjatele joontele ja pehmetele mugavatele patjadele näeb välivoodi luksuslik välja. Valige kaunis rotangist, vitstest või puidust mudel. vidaXL müüb nii luksuslikke kui lihtsamaid päevitusvoodeid.

Päevitustoolid võivad aasta läbi õues olla

Päevitustooli hoiustamine ei ole alati lihtne, eriti kui see pole kokkupandav. Sellisel juhul on hea, kui päevitustool on valmistatud ilmastikukindlatest materjalidest. vidaXLi alumiiniumist päevitustoolid on õues kasutamiseks eriti sobilikud.

Erakordsed lamamistoolid

Mis võiks olla meeldivam kui raamatu ja karastava joogiga päevitustoolil mõnulemine, kui päike välja tuleb? Saate valida paljude erinevate päevitustoolide vahel. Kokkupandav lamamistool on mugav, kuna see ei võta kokku pannes palju ruumi. Lisaks võite valida kahest luksuslikust alumiiniumist päevitustoolist ja päevavarjust koosneva komplekti või varikatusega lamamistoolid. Need sobivad hästi inimestele, kes soovivad õues sooja nautida, olles samas otsese päikesekiirguse eest kaitstud.

Vaata rohkem