24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10
Mööbel  (127)
Õuemööbel  (127)
Õuetoolid  (127)
Õupingid  (127)

Õupingid

Näitab: 1-48 / 127

Erinevad kaunid aiapingid

Aiapingiga on lihtne õues täiendavat lisaruumi luua. Aiapink ei pea tingimata teie olemasoleva aiamööbliga kokku sobima, kuna see toimib ka iseseisva mööbliesemena. Pange pink tühja majaseina vastu, kus saate pärastlõunal sooje päikesekiiri püüda. vidaXList leiate erinevaid aiapinke, mis on nii klassikalise kui moodsa disainiga.

Erinevast materjalist aiapingid

Aiapingile mõeldes kerkib teile ilmselt silme ette puidust mudel, kuid tänapäeval on saadaval paljudest erinevatest materjalidest pinke. Näiteks metall püsib kaua aega kenana ja see on puiduga võrreldes võrdlemisi hooldusvaba. Puidu ja metalli kombinatsioon on samuti saadaval. vidaXLis on kaunis metallist roosimustriga puidust pink.

Puidust pinkide hooldamine

Puidust aiapink vajab mõningast hooldust. Mõnedel juhtudel tuleb seda ilma eest kaitsmiseks esmalt immutada või värvida. Pink, mis seisab aasta läbi õues, tuleb kevadel ära puhastada. Puidul kasvavad vetikad ja sammal, kuid neid saab hõlpsalt ära puhastada. Tehke pink täiesti märjaks ja hõõruge seda soola, sooda või äädikalahusega ja rohelised jäägid kaovad kiirelt!

Vaata rohkem