Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Õuemööbli komplektid

Näitab: 1-48 / 762
  • ...

Suur valik aiamööblikomplekte

Kui otsite uut aiamööblikomplekti, peab mööbel kindlasti teie aiaga kokku sobima. vidaXList leiate suure valiku erinevat värvi, erineva suuruse ja stiiliga aiamööblikomplekte. Kaaluge romantilist einekomplekti või luksuslikku aiadiivani komplekti, millel oma pere või paljude sõpradega mõnuleda.

Aiamööbli kokkupanemine säästab ruumi

Saame aru, et kõigil ei ole aias ühepalju ruumi. Kokkupandav aiamööblikomplekt võib olla täiuslikuks lahenduseks, kuna nii on mööblit halva ilmaga lihtne hoiustada. Kokkupandavatest aiatoolidest mõeldes tulevad inimestele sageli silme ette ebamugavad plastist matkatoolid. Kinnitame aga, et tänapäeval on saadaval paljusid erinevaid kenasid ja mugavaid kokkupandavaid aiamööbli komplekte.

Klassikaline ja moodne aiamööbel

Aiamööbli osas saate valida klassikalise ja moodsa stiili vahel. Selgete joonte, puhaste piiride ja moodsate aksessuaaridega aed sobib täiuslikult teravate nurkadega rotangist aiamööbli ja isegi ülimoodsa betoonist mööbliga. Klassikalises aias kasutatakse mänguliselt taimi ja kujundeid ning selles võib olla väike purskkaevuga veesilm, mis sobib täiuslikult mosaiikmustriga laua ja toolide või täispuidust mööbliga.

Erinevad materjalid

Kui asi puudutab aiamööblit, saate valida erinevate materjalide vahel. Enamikes aedades leidub puidust aiamööblit. Selle soe pruun värvus sobib looduslikku keskkonda imehästi. Kui otsite midagi silmapaistvat, võite valida musta või väge rotangist aiamööbli või isegi ainulaadse betoonist komplekti. Patjade abil on lihtne värvi lisada.

Vaata rohkem