Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Basseinid

Jahutage end meie basseinis

Paljude jaoks on aiabassein luksusesemeks, kuid praeguse aja kuumade ilmadega on see muutunud pea hädavajalikuks! Tänapäeval leidub mitmeid erinevaid maapealseid basseine, mis teile, teie perele ja sõpradele suvel palju rõõmu pakuvad. vidaXList leiate basseine, mille ülesseadmine on kiire: müüme nii raamidega kui täispumbatavaid basseine. Lisaks saate valida erinevate suuruste vahel. Kõigi jaoks leidub sobilik bassein!

Erinevat tüüpi basseinid

Basseine on kahte erinevat liiki: raamiga basseinid ja täispumbatavad basseinid. Mõlemal on omad eelised ja puudused, mille sooviksime välja tuua. Raamiga basseinid on sageli veidi tugevamad, suuremad ja neis esineb võrreldes täispumbatavate basseinidega vähem lekkeid. Suuruse tõttu on basseinid sageli suvel terve aia üleval. Seda tasuks silmas pidada, kui teie aed ei ole väga suur. Täispumbatavaid basseine on lihtsam üles seada ja õhust tühjaks lasta, kui neid enam vaja ei ole. Neid basseine on saadaval ka väiksemates suurustes, seega saavad neis väikesed lapsed mängida.

Kasulikud tarvikud

Kui basseini terveks suveks õue jätate, on oluline seda hästi hooldada. Saadaval on mitmeid pumpasid, mis vett filtreerivad ja mustuse eemal hoiavad. Muudeks kasulikeks tarvikuteks on basseini vaakumpuhastid, basseinikatted ja valgustus. Populaarseks basseinitarvikuks on soojusvaheti. Soojusvahetiga veendute, et vesi on alati mugava temperatuuriga. Teisisõnu leiate vidaXList kõike, mida basseini jaoks vajate.

Vaata rohkem