24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10
Mööbel  (260)
Õuemööbel  (260)
Õuetoolid  (260)
Õuetoolid  (260)

Õuetoolid

Näitab: 1-48 / 260

Iga kuju ja suurusega aiatoolid

Kui eelistate originaalset aiamööblikomplekti, saate valida ka erineva laua ja toolid. Nii saate aiamööblile oma stiili lisada. Kombineerige ainulaadse efekti jaoks näiteks puidust lauda alumiiniumst toolidega. vidaXList leiate täielikke aiamööblikomplekte ning eraldi laudu ja aiatoole, mis on erinevat värvi ja erinevatest materjalidest.  

Aiamööbli komplektid

vidaXLis saate valida eraldi aiatoolide ja kokkusobivate aiatooli komplektide vahel. Sinna komplekti võib kuuluda kaks, aga ka neli või kuus tooli olenevalt teie laua suurusest. Toole on saadaval paljudes erinevates materjalides nagu vitsad, rotang, polürotang ja alumiinium. Alumiiniumi eeliseks on toolide kerge kaal, tänu millele on neid lihtne ringi liigutada. Sama kehtib (polü)rotangist aiatooli kohta.

Mugavad kokkupandavad toolid

Kui lähete piknikule või matkama või teie aed on väike, võib tulla kasuks kokkupandavate toolide käepärast hoidmine. Neid toole saab hõlpsalt haarata, kui teile tuleb oodatust rohkem külalisi. Kokkupandavate toolide teine eelis on, et need ei võta hoiustades palju ruumi.

Õppige mööbliesemeid omavahel sobitama

Huvitava ilme loomiseks saate hõlpsalt lauaga erinevaid üksikuid toole kombineerida. Saate kombineerida robustset puidust lauda alumiiniumist või isegi rotangist toolidega. Aiamööbli kokkusobitamisel saate aiale originaalse keskpunkti luua.

 

Otsite teisi tooteid? Vaadake järgnevaid kategooriaid:

Vaata rohkem