Magamistoa kategooriad


See on koht, kus kõik teie unistused saavad teoks – magamistuba! Vaata meie laia valikut magamistoa mööbliesemed lõõgastava ruumi loomiseks. Aga milline mööbel tavaliselt magamistuppa läheb? Magamistoa esmatarbekaupade hulka kuuluvad hubased voodid, stiilsed kummutid ja elegantsed öökapid. Need magamistoamööbli on trendika ja funktsionaalse ruumi loomise võtmeks. Kas otsite ideid peale magamistoa mööbli? Tutvuge meie pehmete linade, kohevate patjade, mugavate viskade ja magamistoa korraldamise kohustuslike asjadega.Magamistoa kollektsioonid


Täiendage oma ruumi magamistoamööbli lahendustega, mis panevad teid stiilselt uinuma. See on nii lihtne, sest valida on nii paljude magamistoamööbli ideede vahel. Alates ujuvatest öökappidest kuni hubase magamistoasisustuseni – looge meie magamistoa kollektsioonidega abil täiuslik põgenemine. Tooge oma ruumi valgust öökapi lampidega ja lisage magamistoa peeglitega elegantsi. Lisaks on meil meeleolu loomiseks kaunid kaunistuste kollektsioonid ja praktilised öökapikaubad.

Ujuvad öökapid


Lauavalgustid ja öökapi esemed


Magamistoa peeglid


Ambience


Magamistoa kaunistamise nipid ja ideed


Kas vajate magamistoa kaunistamise ideid? Pole probleemi! Oleme teid teavitanud meie voodi ostujuhisest ja sisekujundusstiilide kogumik, et teie loomingulised mahlad voolaksid. Maalähedasest tänapäevani, minimalistlikust kuni tööstuslikuni, stiil igale maitsele. Tutvuge meie lahedate näpunäidete ja ideedega oma magamistoa kujundamiseks, et muuta see tõeliselt enda omaks. Olge valmis muutma oma magamistuba zen-nurgaks!

Värviga aksessuaaride ABC

Värvilised esemed köidavad pilku, muudavad meeleolu ja tõstavad teatud detaile esile.

Avastada rohkemkeyboard_arrow_right

Interjööri stiilid

Sirvige inspiratsiooni saamiseks meie stiilide lehte!

Avastada rohkemkeyboard_arrow_right

Kuidas valida parim voodi

Õige voodi valimine on hädavajalik, kui tahad kosutavat ööund. Kuna veedad voodis umbes kolmandiku elust, pead tagama kvaliteetsed magamistingimused.

Avastada rohkemkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Meil on väga hea meel näha, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid kasutajaga #sharemvidaXL. Alates vapustavatest aiakujundustest kuni hubase kodu interjöörini on meie klientide loovus tõeliselt inspireeriv. Ka sina saad meie kogukonnaga liituda ja jagage oma vidaXL-ist inspireeritud kujundusi. Tähistagem oma kirge kaunite ja mugavate eluruumide vastu ning inspireerigem üksteist looma veelgi hämmastavamaid kujundusi!

Vaata kõiki