Kodukontori kategooriad


Muuda oma lisatuba lahedaks kodukontoriks meie kodukontori toodetega! Kas sa pole kindel, millist mööblit vajad? Kodukontori mööbli komplektid või eraldiseisvad kirjutuslauad, toolid ja hoiulahendused on hädavajalikud tooted. Kuidas oleks seisulaua või värvilise dokumendikapiga?

Ära unusta ka kaunistusi! Lisa kodukontorile isikupära seinakunsti, taimede ja laua aksessuaaridega. Kas mõtled, mis on erinevus kontorimööbli ka kodumööbli vahel? Kontorimööbel peab taluma igapäevast kasutust, samas kui kodumööbel keskendub mugavusele ja stiilile. Õnneks müüme mõlemat.Kodukontori kollektsioonid


Sinu kodukontorit on lihtne muuta inspireerivaks ruumiks meie kodukontori aksessuaaridega. Esiteks aitab kontoritool sul säilitada töötades head rühti. Suurepärane kodukontori inspiratsioon algab kirjutuslauast, millel on korras kontoritarbed. Lisa seinakaunistusi, et anda ruumile värvi. Ükskõik, kas eelistad motiveerivaid postreid, loodusvaateid või popkunsti, leidub meil midagi igale maitsele. Meie kodukontori kollektsiooni lõbusate ja funktsionaalsete esemetega lausa ootad, et saaksid juba tööle asuda!

Kodukontori kaunistamise nipid ja ideed


Õige tööruumi loomine on lihtne tänu kodukontori inspiratsioonile. Võid valida kodukontori mööblikomplekti või eraldiseisvad esemed. Igal juhul soovitame tutvuda meie mööbli ostujuhistega – need on väga kasulikud! Kas sa pole veel kindel, kuidas kaunistada oma tööruumi? Võid loota meie kodukontori ideede peale. Hea koht, kus alustada, on tutvuda meie sisekujundusstiilide ja kõige kuumemate trendidega.

Interjööri stiilid

Leidke oma lemmik interjööri stiil ja ostke igale stiilile sobivad tooted. Muuda oma kodu koduks juba täna!

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Kuidas valida mängutooli

Mida rohkem aega istute, seda olulisem on teie valik.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Meil on nii hea meel, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid #sharemvidaXL-iga. Meie klientide loovus on tõeliselt inspireeriv, alates vapustavatest aiakujundustest kuni hubase kodu interjöörini. Ka sina saad meie kogukonnaga liituda ja jagage oma vidaXL-ist inspireeritud kujundusi. Tähistagem oma kirge kaunite ja mugavate eluruumide vastu ning inspireerigem üksteist looma veelgi hämmastavamaid kujundusi!

Vaata kõiki