Loe, kuidas valida mänguri tooli

Mugav tool on ülioluline. Võid veeta toolil tunde tööd tehes või lemmikut mängu mängides. See tähendab, et tooli kvaliteet mõjutab su heaolu. Õige istumisalus on paljudel põhjustel oluline, ennetades terviseprobleeme ja pakkudes rõõmu.

Seetõttu võib õige mängutooli valimine mõjutada kogu mängukogemust. Tooli suurus, reguleeritavus, materjal – võta neid kõiki arvesse, kui mõtled sellele, mida mängutooli juures vaadata. Meie ostujuhend annab sulle vajalikke näpunäiteid.

 

Detailid, millele mängutooli valimisel tähelepanu pöörata

Mänguri tool ei ole üksnes mugav mööbliese. Tänu kõrgtehnoloogiale on tänapäeva mängutoolidel erifunktsioonid, mis muudavad tundidepikkuse mängimise lihtsamaks. Mängutoole saab kombineerida eelistatud mängusüsteemiga, et neid oleks parem kasutada. Seega kontrolli eelkõige oma süsteemi ühilduvust.

Arvuti mängutool sobib arvutimängude mängimiseks, võidusõidu tool on aga mugav mängutool põnevate võidusõidu mängude jaoks. Võidusõidu toolil on pedaalid, rool ja käigukang.

Teisalt saab alusega mängutooli põrandast kõrgemale tõsta, et seda mugavamaks muuta. Kiikuv mängutool on väga populaarne, võimaldades mängijal lõõgastuda ja tahapoole nõjatuda.

Mõtle mugavusele

See peaks olema esimene asi, mida mängutooli valimisel silmas pidada. Pikad mängutunnid võivad seljale suurt survet avaldada. Vaata ergonoomilisi omadusi nagu nimmetugi, reguleeritavad selja- ja käetoed, kaelatugi ja lahtivõetav jalatugi. Mõnel toolil saab ka seljatuge taha kallutada.

 

Mängutool on suur tool

Mööblieseme valimisel on suurus alati oluline. Mängutoolid on sageli üsna suured võrreldes tavaliste arvutitoolidega. Pea silmas, et see peab su tuppa mahtuma.

Samal ajal mõtle ka oma kehatüübile. Liiga väike mängutool on ebamugav, liiga suur ei tule aga samuti su mänguoskustele kasuks.

 

Investeeri kvaliteetsesse materjali

Sobilik mängutool on ülimugav. See on ka vastupidav ja tugev, tagades aastateks kehale hea toestuse. Kui mõtled materjalidele, ära unusta tooli alust. Selles peitub erinevus vähem vastupidava odava mängutooli ja vastupidava tooli vahel.

 

Valida saab järgmiste materjalide vahel

  • Nahk – ehtne nahk on vastupidav, tugev ja õhku läbilaskev, et tool oleks jahe ja mugav.
  • Kunstnahk – kunstnahk on odavam kui ehtne nahk, pritsmekindel ja ei muutu kuivaks ka pärast sagedast kasutamist.
  • PVC-nahk – PVC-nahk on samuti taskukohane variant. See on pleki- ja veekindel ning saadaval erinevate värvustega. 
  • Kangas – palju paremini õhku läbilaskev kui nahk. Kangast mängutool on pehme ja ei veni aja jooksul välja. 
  • Võrk – võrgust tool laseb kõige paremini õhku läbi ja on väga mugav. Pea silmas, et võrku pole nii lihtne puhastada kui teisi materjale, seega võivad sellel varem ilmneda kulumismärgid.

 

 Milline on sinu stiil?

Õige mängutooli leidmine ei ole lihtne. Lisaks mugavusele peaksid pidama silmas ka välimust. See on siiski mööbliese ja peab sobima kokku su eelistatud stiiliga. Paljusid toole on saadaval erinevate värvidega, et sobida kokku su mängukonsooli või arvutiga. Teisi mängutoole saab kohandada su lemmikule värvile, mängu teemadele ja tegelastele. Kui veidi asja uurid, leiad kindlasti oma unistuste mängutooli.

Võid ka valida sisseehitatud lisadega tooli. Mõnedel on jalatugi, teistel aga tehnoloogilised funktsioonid. Naudi sisseehitatud kõlarit või peakomplekti kõlarit. Kuna valik on nii mitmekülgne, leiad täiusliku tooli paari klõpsuga. Tutvu meie mängutoolidega ja alusta mängimist!