Valmista õues toitu oma grillialal


Grilliala on enamat kui lihtsalt koht, kus grillida oma lemmikuid toite. See on koht, kus luua mälestusi ning kus pere ja sõbrad saavad kokku, et koos toredalt aega veeta. Lisa näiteks õue grilliköök, et muuta seda nurgakest mugavamaks ja praktilisemaks. Hubase ja kutsuva ruumi loomiseks osta ka aiadiivan ja aia söögimööblikomplekt. Aksessuaarid nagu vaibad, pleedid ja tuleasemed võimaldavad sul tunda ennast mugavalt ka jahedatel päevadel. Kui kasutad natuke fantaasiat, saad muuta oma õue grilliala parimaks ajaveetmise kohaks!Tagahoovi grilliala kollektsioonid


Aia grilliala loomine on põnev ja lõbus projekt! Kõigepealt veendu, et sul on õiged küpsetamistarbed nagu grill, toiduriistad ja tulease. Vajad lauda ja piisavalt toole külalistele - siin võib sul olla kasu kokkupandavast mööblist. Loo õige meeleolu hubaste tuledega. Tutvu kollektsioonidega allpool.

Tuleanumad


Kokkupandav mööbel


Väikese ruumi seadistamine

Hetkel populaarne
€231.99

Sh KM

Hetkel populaarne
€329.99

Sh KM


Peresõbralikud grilltarbed


Mööbli hooldus


Laste meelelahutus õues


Grilliala: nipid ja nõuanded


Meil on häid nõuandeid taimede kastmiseks ja kärpimiseks ning sinu kliimale vastavate taimede valimiseks. Lisaks on meil piisavalt aiamööbli nippe, et leiaksid oma ruumi täiuslikud esemed. Väikeste suunistega saad luua õueoaasi, mida naudid aastaid.

Aia hooldamise ja kaunistamise nipid

Talve külma hingust võib küll veel õhus tunda olla, kuid on aeg hakata vaikselt oma aia suunas vaatama.

Loe edasikeyboard_arrow_right

Kuidas valida parim materjal aiamööbli jaoks

Millised on aiamööbli ostmisel kõige olulisemad tegurid, mida silmas pidada?

Loe edasikeyboard_arrow_right

Aiamööbli ostmine – kõik, mida teadma peaksid

Selleks, et mõista, kuidas valida aiamööblit, mis vastab sinu vajadustele, loe seda aiamööbli ostujuhendit.

Loe edasikeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Meil on väga hea meel, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid teemaviitega #sharemevidaXL. Võrratutest aiadisainidest hubaste sisustusteni - meie klientide loomingulisus on tõeliselt inspireeriv. Ka sina saad liituda meie kogukonnaga ja jagada oma vidaXList inspireeritud disaine. Tähistame oma kirge kaunite mugavate eluruumide vastu ning inspireerime üksteist, et luua veelgi võrratumaid disaine!

@mama_spzoo
@living.in.den.haag
@huisje_bij_het_strand
@genuss.neighbourhood
@winterandryder
@wonenaandenes
@our_renovation_projects
Vaata kõiki