Köögi kategooriad


Kas oled valmis oma kööki värskendama? Kasuta ära meie köögimööbli inspiratsiooni! Ükskõik, kas otsid täielikku köögimööblikomplekti või lihtsalt paari köögitoodet, leidub meil kõigile midagi. Kuid milline köögimööbel on sinu jaoks parim valik? Tutvu meie köögimööbli ideedega. Meie köögivarustus ja kaunistused viivad sinu köögi uuele tasemele. Loo oma unistuste köök ja hakka küpsetama.



Köögi kollektsioonid


Kas oled valmis looma kööki, mis on ühtlasi stiilne ja funktsionaalne? Tutvu meie köögi kollektsioonidega, mida kindlasti armastad! Alusta silmapaistva esemega nagu lahe köögivalamu ja ehita köök selle ümber erinevate köögitarvetega. Kui tunned, et tahad meisterdada, siis võid köögilaua ka ise valmistada. Võid isegi kasutada taaskasutatud materjale sellele loodussõbraliku noodi andmiseks. Lisa isikupära lõbusate köögiesemetega nagu värviline rätik või soola ja pipra nõud..

Köögi valamukapid


Mitmesugused köögitarbed


Ehitage oma laud


Taaskasutatud materjalid


Köögi kaunistamise nipid ja ideed


Õige köögimööbli inspiratsiooniga on sul väga tore süüa valmistada! Hea uudis: meil on kenad köögiideed ja lahedad näpunäited. Tutvu näiteks meie köögimööbli ostujuhistega. Need aitavad sul hõlpsalt valida õiget köögilauda, toole või pinke. Tutvu meie sisekujundusstiilide valikuga - nendega on sul lihtne oma ruumi kaunistada.

Interjööri stiilid

Leidke oma lemmik sisekujundusstiil ja ostke iga stiiliga sobivaid esemeid. Muutke oma maja koduks juba täna!

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Kuidas valida söögilauda

Teie söögilaud on elutoa süda ja selle ostmine või asendamine nõuab teie täielikku tähelepanu.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Näpunäiteid ideaalse söögilaua leidmiseks

Kas otsite oma söögitoa täiendamiseks söögipinki? Arvesse tuleb võtta palju asju, nagu materjal, stiil ja värv.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Parim baaripukkide ostujuhend

Täiuslikud baaritoolid on mugavad ja sobivad teie interjööriga.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Meil on väga hea meel näha, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid kasutajaga #sharemvidaXL. Alates vapustavatest aiakujundustest kuni hubase kodu interjöörini on meie klientide loovus tõeliselt inspireeriv. Ka sina saad meie kogukonnaga liituda ja jagage oma vidaXL-ist inspireeritud kujundusi. Tähistagem oma kirge kaunite ja mugavate eluruumide vastu ning inspireerigem üksteist looma veelgi hämmastavamaid kujundusi!

Vaata kõiki