Aia kategooriad


Kujuta ette, kuidas astud oma aeda, hingad värsket õhku ning näed oma saaki ja lilli kasvamas. Kas see ei kõla mitte hästi? Loe meie aiamööbli inspiratsiooni juhendit, et luua maagilist ruumi. Kas sa pole kindel, milline mööbel on parim õues lõõgastumiseks? Pole hullu, meil on suurepärased aiamööbli ideed. Kui plaanid tegeleda aiapidamisega, vaata kõiki meie aiatooteid. Vajalikest aiaesemetest nagu tööriistad ja konstruktsioonid kauni aiamööbli ja aksessuaarideni - sinu õueoaas on vaid ühe sammu kaugusel.Aiakollektsioonid


Ammuta aiainspiratsiooni meie aiakollektsioonidest. Tutvustame sulle oma vajalikke aiatooteid nagu tööriistu ja taimekaste, et sinu taimed saaksid lopsakalt kasvada. Lisa õhustikku aia purskkaevude ja kaunistustega või loo tiigiga väike oaas. Kui sul on bassein, tutvu kindlasti meie basseinitarvikutega, et seda oleks lihtne hooldada. Meil on ka ilusaid aiakaunistusi ning linnu- ja mesilasmaju muinasjutulise väliruumi loomiseks. Kas sinu aias veedavad aega ka lapsed? Paku neile meelelahutust aiamänguasjade ja mänguväljakutega. Muuda oma aed mitmekülgseks ruumiks ja naudi oma väliruumi!

Aianduse hädavajalikud asjad


Aiapotid ja istutusmasinad

Pakkumine Hetkel populaarne
+ 4 valikud
€69.99

Sh KM

-10% Hetkel populaarne
+ 1 valikud
€117.99

Sh KM

-10% Hetkel populaarne
€129.99

Sh KM


Tiigid ja purskkaevud

Hetkel populaarne
€37.99

Sh KM


Ujumistarvikud ja basseini hooldus


Laste välitegevused


Kompostid ja vihmatünnid


Väliskaunistus

Pakkumine
€93.99

Sh KM


Bioloogiline mitmekesisus


Aia kaunistamise nipid ja ideed


Meil on kõik, mida vajad oma väliruumi muutmiseks kauniks õitsvaks pelgupaigaks. Kas otsid aiamööbli inspiratsiooni? Täiuslikust terrassimööblikomplektist õige aiamööbli materjali valimiseni - meie ostujuhised aitavad sul luua mugavat ruumi. Tutvu ka meie aiandusnõuannetega igaks hooajaks. Ükskõik, kas oled algaja või juba kogenud, on meil nõuandeid kõige jaoks istutamisest pügamiseni. Kui otsid aia kaunistamise ideid, on meil ka neid ohtralt. Hakkame aga pihta!

Kuidas valida oma aiamööbli jaoks õiget materjali

Millised on aiamööbli ostmisel kõige olulisemad tegurid, mida silmas pidada?

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Valmistage oma aed talveks ette

Sinu aias toimuvad igal uuel hooajal olulised muutused ja protsessid.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Juhend algajale aiatöös

On mitmeid põhjuseid, miks öeldakse, et aiatööd on teraapia odavam versioon.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Kevadised aiandusnipid ja kaunistusideed

Talve külma hingust võib küll veel õhus tunda olla, kuid on aeg hakata vaikselt oma aia suunas vaatama.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Parimad aiatarvikud

Suvel aias aja veetmine on üks parimaid viise selle hooaja nautimiseks.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Meil on väga hea meel näha, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid kasutajaga #sharemvidaXL. Alates vapustavatest aiakujundustest kuni hubase kodu interjöörini on meie klientide loovus tõeliselt inspireeriv. Ka sina saad meie kogukonnaga liituda ja jagada oma vidaXL-ist inspireeritud disainilahendusi. Tähistagem oma kirge kaunite ja mugavate eluruumide vastu ning inspireerigem üksteist looma veelgi hämmastavamaid kujundusi!

Vaata kõiki