Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Elektrilised masaažitoolid

Näitab: 1-48 / 260

Võrratu ja mugav massaažitool

Kui teil on valusad lihased, saab massaažitoolist kiirelt teie lemmik mööbliese. Kui mõtlete elektrilisele massaažitoolile, kerkib silme ette hiiglaslik tugitool paljude nuppude ja juhtmetega. vidaXLis toome teieni uhkusega sujuvad ja tagasihoidlikud disainid. Need toolid on valmistaud (kunst)nahast ning varustatud käepärase puldiga. Valige sobilik programm ja lõõgastuge!

Õige massaažitooli valmine

Massaažitooli valimisel tasub paari olulist aspekti silmas pidada. Eelkõige peab see olema mugav, seega arvestage istme sügavust. Kui jalatugi ei ole üles tõstetud, peaksid teie jalad maha ulatuma. Seljatugi on reguleeritav, ent tool peaks teile olema mugav ka siis, kui see on püstises asendis. Toolid erinevad ka funktsioonide arvu poolest, seega saate valida, kui palju te vajate.

Erinevad mudelid

Massaažitoole on saada erinevate mudelitena. Võite valida nii käetugedega kui käetugedeta variandi. Mugavuse lisamiseks on mõnedel toolidel jalatugi, mis on kas toolist eraldi või selle külge kinnitatud. Te saate õhtul telerit vaadates täielikult lõõgastuda. Korralikul elektrilisel massaažitoolil on jalatoed, seega saate ka oma jalgu masseerida.

Vaata rohkem