Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad

Tööriistad

Näitab: 1-48 / 3238
  • ...

Tööriistad kõigile meistrimeestele

Üks vidaXLi suurimaid tugevusi on meie laialdane tootevalik. Meie veebipoest leiad mööblit, spordivahendeid ning ka tööriistu. Ükskõik, kas oled professionaalne töömees või harrastaja – vidaXLis leidub tooteid mõlemale. Tööriistapoes võid tööriistade peale päris kopsaka summa kulutada. vidaXLis soovime aga pakkuda suurepäraseid tööriistu parima hinnaga. Lisaks vidaXLi oma tootemargi toodetele müüme ka tuntumaid tootemarke nagu Irwin, Toolpack, Brennenstuhl ja ProPlus.

Erinevad tööriistad ja ehitustarbed

vidaXList leiad erinevaid ehitustarbeid, näiteks aknaid, seinapaneele ja uksetarbeid. Lisaks müüme elektrimaterjale ja erinevaid aedu, millega suuri maa-alasid piiritleda. Meie tööriistade kategooriast, leiad muljetavaldava hulga erinevaid tooteid. Kuna müüme tööriistu nii professionaalidele kui asjaarmastajatele, leiad meie veebipoest kõike. Püüame pakkuda laialdast tootevalikut, et igale meistrimehele abiks olla!

Vaata ehitustarbeid ka meie oksjonitel ja teistes pakkumiste all

Head pakkumised muudavad kõik õnnelikuks. Seetõttu leiad erinevaid oksjoneid ka iganädalasi pakkumisi. Vaata meie veebipoodi ja võib-olla leiad just neid ehitustarbeid ja tööriistu, mida vajad. Tegutse kiirelt, et parimat pakkumist saada!

Vaata rohkem