4 näpunäidet täiusliku massaažitooli valimiseks

Meil kõigil on kiire elutempo ja seetõttu vajame võimalust lõõgastumiseks, et jaksaksime järgmisel hommikul otsast peale alustada. Kuna kõigil ei ole pidevalt ligipääsu spaale ja massaažile, võib olla lahendus massaažitool.

Kas mõtled, kuidas valida parimat massaažitooli? Meil on lahendus! Massaažitoolidel on palju eeliseid:

  • see võimaldab sul pärast pikka rasket tööpäeva lihased lõdvaks lasta
  • massaaž langetab vererõhku ja vähendab stressi
  • see aitab säilitada tasakaalu vaimse ja füüsilise tervise vahel

Seega parandab massaažitool kahtlemata su elu kvaliteeti. Täiusliku tooli leidmiseks tuleb silmas pidada paari olulist aspekti. Keri edasi ja loe näpunäiteid meie massaažitooli ostmise juhendist, et leida kogu vajalik teave.

 

1. Milline on õige suurusega massaažitool?

Parima massaažitooli valimiseks on vaja veidi uurimistööd teha. Kõigepealt pead mõtlema oma vajadustele. Siis mõtle välimusele, kuna massaažitoolide valik on üsna suur ja see peab sobima kokku sinu sisustusega. Viimasena mõtle ka oma eelarvele. Kuna massaažitoolil on nii palju funktsioone, ei ole see just väga odav. 

Esimesena vali oma uuele massaažitoolile välja koht. Need on üsna suured, seega vajad piisavalt ruumi. Mõnedel on ka jalatugi, teistel mugavad käetoed.

Allalastud seljatoega massaažitoolide mõõtmed on umbes 75 x 160 x 85 cm (L x S x K). Enamasti peab tooli taha jääma umbes 100 cm ruumi, et seljatuge täielikult alla lasta. Mõnedel on ka Zero space funktsioon, mille puhul pead tooli seljatoe ja seina vahele jätma vaid 10 cm ruumi. 

Soovitame põhjalikult tooli mõõtmetega tutvuda veendumaks, et see sobib su koju. Väike massaažitool võib olla suurepärane lisa su elutuppa, kodukontorisse või isegi magamistuppa. Pea silmas ka tooli raskust, kuna see võib aja jooksul su põrandat mõjutada. Pane tool vaibale, et mitte põrandaid kahjustada.

 

2. Välimus on alati oluline...

...eriti massaažitooli puhul! Aja jooksul on massaažitoolide funktsioonid ja disain edasi arenenud. Mõned populaarsed mudelid näevad välja väga futuristlikud, sobides kokku modernse sisustusega. Teised näevad välja klassikalised ja neid on lihtne kombineerida paljude teiste stiilidega. 

 

3. Milline stiil sulle meeldib? Vali õige värvus ja materjal

Sinu massaažitool on sinu puhkepaik, seega peab tool olema vastupidav ja mugav. Need omadused on erinevatel toolidel erinevad, sõltuvalt kasutatud materjalidest. Polster peaks olema sileda tekstuuriga, et saaksid kodus võrratut massaaži nautida.

Kõige populaarsemad toolid on valmistatud kunstnahast ja ehtsast nahast. See muudab toolid vastupidavaks, hõlpsalt puhastatavaks ja pehmeks. Nahk – ükskõik, kas ehtne või mitte – on klassikaline valik ja sobib kokku iga suurusega.

Kui soovid kõiki modernse massaažitooli eeliseid, soovitame kangapolstrit. Puidust raamiga toolid meenutavad klassikalist tugitooli, kuid neil on massaažifunktsioonid. Tänu sellele sobivad need sisustusega kokku.

Kuidas massaažitooli värvust valida? See on lihtne: kas soovid, et see paistaks silma või sulanduks kokku ülejäänud sisustusega? Tumedad ja neutraalsed värvused muudavad disaini hubaseks, erksad värvid teevad aga massaažitoolist elutoa staari.

 

4. Massaažifunktsioonid

Massaažifunktsioone valides ei tasu liiale minna. Paljudel massaažitoolidel on mitu massaažipunkti õlgadele, seljale ja jalgadele. Mõnedel on õhkpadjad, teised kasutavad massaažirullikuid, aga on ka neil, millel on mõlemad. 

Mõtle, kumb sobib sulle paremini. Näiteks õhkpadjad on lihastele õrnemad, rullikud pakuvad aga intensiivsemat massaaži, leevendades lihasvalu.  

Kas soovid, et toolil oleks soojendusfunktsioon? See funktsioon aitab leevendada stressi ja väsimust, ergutades samas vereringet. Automaattuvastuse funktsiooni tasub samuti kaaluda, kuna massaažipunktide asukohta reguleeritakse automaatselt sõltuvalt sinu kehakujust, et pakkuda sulle suurepärast massaaži. Tutvu erifunktsioonidega, et leida endale täiuslikku massaažitooli. 

Tutvu meie lemmikute massaažitoolidega, et saada lisainspiratsiooni.