artificial Christmas tree

Omapärane jõulukinkide ostujuhend - isetehtud kingid

Kas sinu nimekirjas on isetehtud jõulukinke? Võid arvata, et oled jõulukinkide ise valmistamiseks liiga hõivatud või et need ei ole sama ilusad kui poest ostetud. Muudame kohe su meelt selle informatiivse ja lõbusa kinkide ostujuhendiga!

Räägime aja juhtimisest. Inimesed arvavad, et jõulukinkide valmistamine võtab palju aega. Tegelikult on palju ideid, mida saad kasutada ning mis vajavad väga vähe aega ja vaeva. Järgmistes peatükkides toome paar head näidet.

Lisaks ajale võib olla ettevõtmisest loobumise põhjus uskumine, et kinkide ise valmistamiseks on vaja palju erinevaid tarbeid ja materjale. Tegelikult on sul paljud vajalikud asjad juba kodus olemas. Sama kehtib tööriistadele, mida vajad kinkide ise valmistamiseks.

Mis muudab isetehtud jõulukingi heaks? Sellega seotud emotsionaalne väärtus. See on täiuslik viis näitamaks erilistele inimestele oma elus, kui palju neist hoolid. Eelkõige hindavad nad aega, mida pühendasid kingi valmistamisele, ja mälestusele, mille see loob.

Kas juba mainisime, kui soodne võib olla jõulukinkide ise valmistamine? Kujuta ette: sa veedad veidi aega, et luua midagi loomingulist asjadest, mis on sul kodus juba olemas. Siis saad anda selle ise valmistatud kingituse, et väljendada oma armastust kellegi erilise vastu. Mis võiks olla veel parem?

 

Kuidas valmistuda ainulaadsete jõulukinkide loomiseks

Isikupäraste kinkidega saad näidata inimestele oma elus, kui palju sa neist hoolid. Julgustame sind nägema seda lõbusa ja loomingulise tegevusena, kuna usu meid, et see meeldib sulle! Lisaks on teraapiline mõju tegevusel, kus valmistad midagi oma kätega kellelegi, kes tunneb selle üle rõõmu.

Kas teadsid, miks ise valmistatud jõulukingid on parimad? Sellepärast, et need on valmistatud spetsiaalselt kingisaajale. Seega mõtle esimesena sellele, miks see inimene sinu jaoks eriline on. Pea silmas tema hobisid, huvisid, naljakaid ühiseid mälestusi või muid asju, mis teevad teda õnnelikuks.

Alustuseks vajad mõningaid asju, mille seas on:

 • vana hea niit ja nõel ning käärid
 • liim ja liimipüstol
 • akrüülvärv, värvipliiatsid või rasvakriidid
 • värviline või krepp-paber
 • kangatükid nagu samet, tüll, riideribad vms
 • särapulber. Särapulber teeb asja alati paremaks!

XL nipp: taaskasuta vanu riideid, et saada vajalikke kangaid ainulaadsete jõulukinkide valmistamiseks! Paberi, näiteks kinkepaberi ja vanade raamatute, taaskasutamine on samuti loodussõbralik praktika.

 

DIY Christmas gift box inspiration

DIY Christmas gift box inspiration

Lisa jõulukinkidele meisterdamise nooti

Jõulukinkide ise valmistamiseks on lõputult võimalusi. Soovime sulle anda paar armsat ja lihtsat ise tehtud jõulukinkide soovitust, mis valmistavad su pereliikmetele ja sõpradele tõeliselt rõõmu!

 • Valmista jõulukingiks ise fotokollaaž. Hangi suur raam ja prindi välja oma lemmikud hetked inimesega, keda soovid üllatada. Muuda see isikupäraseks erinevate kanga ja džuutnööri tükkidega ja lisa lustakas paberist taust. Naljakama tulemuse jaoks liimi oma pildid kokku või riputa need värviliste pesupulkadega valgusketi külge.
 • Kas sinu arvates on ise valmistatud küünlaalused armsad jõulukingid? Kõik, mida vajad, on paar tühja purki, mida saad soovi kohaselt kaunistada. Võid neid värvida, neile asju peale liimida või kaunistada neid särapulbriga, mida enne mainisime. Lisa kindlasti mõned värvilised küünlad või elektriküünlad, et muuta neid ohutumaks.
 • Kas oskad kududa, heegeldada või õmmelda? Siis võid teha käsitsi valmistatud teki, kududa paari kindaid või isegi sokke, millesse on tikitud isiklik sõnum.
 • Võib-olla on kõige paremad ise tehtud jõulukingid kingikarbid. Võid kaunistada ära näiteks kingikarbi ning täita selle väikeste ja läbimõeldud toodetega. Soovitame lisada küünla, pudeli veini, kvaliteetset seepi või ise valmistatud muffinid.

XL nipp: pea alati meeles lisada oma ise valmistatud jõulukingile käsitsi kirjutatud kaart või sõnum. See on ilus viis näidata inimesele, kui palju sa teda hindad. Käsitsi kirjutatud märkus lisab kingitusele intiimset nooti, mida ta väga hindab. Isegi kui su käekiri on kehv.

 

Isevalmistatud jõulukarp

 • 1. samm

  Alustuseks lõika välja ruudukujuline paberitükk soovitud suuruses. Ühenda 4 nurka, et moodustada X. Veendu, et need oleksid täpselt keskel.

 • 2. samm

  Voldi nurga X-i keskele. Veendu, et need ühtivad täpselt, et karp oleks sümmeetriline.

 • 3. samm

  Kui oled külgedega lõpetanud, nurga üleval ja all olevad kolmnurksed osad sissepoole. Kaks algset voltimiskohta, ülemised ja alumised kolmnurksed osad, peaksid olema jätkuvalt suunaga keskosa poole.

 • 4. samm

  Ava ülemised ja alumised osad ning too samal ajal kaks külgmist osa keskele. Seejärel voldi iga osa jälle keskosa poole nii, et servade vertikaalsed sirged jooned kohtuksid nendega, mis on keskel.

 • 5. samm

  Voldi ülemised väiksemad kolmnurgad üle külgmiste kolmnurkade. Kui need on sisse volditud, voldi kaks külgmist kolmnurka, mis on endiselt terved. Need peaks olema täielikult volditud, kuni jõuad lõikekohani.

 •  

Soodsad jõulukingid kõigile, keda armastad

Kui sa tõepoolest ei leia inspiratsiooni jõulukinkide ise valmistamiseks, siis ära muretse! Võid kasutada ära ülaltoodud ideid ostetud kinkide pakkimiseks. Need näevad suurepärased välja ning samas paistab välja hool ja vaev, mille neisse panid.

Meil on paar suurepärast viimase hetke kingiideed, mis on ühtlasi lõbusad ja taskukohased. Mõned neist jõulukinkidest lähevad maksma vähem kui 25 eurot, kas pole suurepärane?

Kõige lihtsam on kinkida pühadekaunistusi, näiteks nagu jõulupuu seelikud. Kui tahad luua jõuludega seonduvat hubast kodus olemise tunnet, tutvu meie mugavate pleedide ja dekoratiivpatjadega. Nendega saab kaunistada diivanit ning need on ühtlasi praktilised. Kui inimene, kellele kinki teed, suhtub kirglikult sisekujundusse, võib täiuslik kingitus olla stiilne vaas, kodu lõhnastamise tarvik või dekoratiivne kauss.

XL nipp: kombineeri asju omavahel! Kui otsustad osta jõulukingi vidaXList, saad lisada midagi ise valmistatut. Magusad küpsetised nagu makroonid on suurepärane idee. Lisaks võid valmistada pühadekaunistusi, millele kulub vähem kui 10 minutit. Meie seoksime kokku kuivatatud puuviljad ja lilled värvilise paelaga, mille saab riputada jõulupuu külge.