Kas otsid sõbrapäeva kinke?

Sõbrapäev meenutab meile, et peaksima näitama üles tänulikkust oma elu oluliste inimeste vastu. Sinu partner on kindlasti õnnelik romantilise žesti üle, aga kuidas on sinu pereliikmete ja sõpradega? Meie sõbrapäeva kingijuhendiga ei pea sa viimasel hetkel kinke ostma.

Sõbrapäev kutsub üles näitama armastust kõigi vastu meie elus väikeste sümboolsete kingitustega. Kui sul pole kingiideid, loe seda sõbrapäeva ostujuhendit, et saada häid soovitusi. vidaXL pakub paljusid sõbrapäeva kingitusi meestele ja naistele, mis on ühtlasi läbimõeldud ja praktilised. Me teame, et vanematele võib olla keeruline kingitust leida – mis neile meeldiks? Siit ostujuhendist leiad praktilisi ja nutikaid kingiideid vanematele, kellel on juba kõik olemas!

Ka lapsed on väärt seda, et neid hellitada. Neile meeldivad kindlasti meie lustakad ja põnevad sõbrapäeva kingid, kuna müüme ohtralt mänguasju ja mänge. Sõpradele on meil suur valik väikseid sõbrapäeva kinke. Kuidas oleks, kui ostaksid ka endale sõbrapäeva puhul midagi ilusat? On väga oluline, et ka iseennast hindaksid ja armastaksid, mistõttu võiksid vidaXList soetada mõne kodutoote, millele oled silma peale pannud, näiteks mööbel ja kaunistused. Liigume nüüd edasi ostujuhendi juurde.

Millised on head sõbrapäevakinkide ideed naisele?

Kui otsid sõbrapäeva kinki oma tüdruksõbrale või naisele, tasub mõelda sellele, mis talle meeldib. Kas ta on loominguline või eelistab praktilisemat kinki, mis näitab talle, et teda hinnatakse? Hea uudis: ükskõik mida ta eelistab, leiad vidaXList taskukohase sõbrapäeva kingi.

Kõigile meeldivad kingitused, mis toetavad nende kirge. Näiteks on terviseteadlikule naisele hea kingitus treeningvahend. Meie sporditarvete valikus on suur hulk esemeid, mis on spordientusiastile väga kasulikud. Kvaliteetsetest joogamattidest täispumbatavate trennirullideni – vidaXL pakub naistele suurepäraseid sõbrapäeva kinke.

Kui ta armastab aga süüa teha, pakume erinevaid köögi- ja söögitarbeid, mis talle kindlasti meeldivad. Üllata teda kingitusega, mis toidab tema toiduvalmistamise kirge ja võib-olla valmistab ta sulle tänutäheks midagi maitsvat. Võid mõelda, mida kinkida inimesele, kes armastab meisterdamist. Tööriistad ning põnevad kunsti- ja käsitöötarbed võivad olla just see, mida ta vajab oma kodu värskendamise projekti jaoks.

Meie sõbrapäeva kinkide juhend aitab sul ka leida suurepäraseid sõbrapäevakinke loomingulisele tüdruksõbrale. Pildiraamid ja teised trendikad sisustustooted on suurepärane kink, eriti kui su armsam armastab kodu sisustamist. Meie muusikariistade kollektsioonist leidub samuti midagi sinu loomingulisele partnerile. Nii näitad talle, et hindad tema hobisid ja ühtlasi toetad tema talenti.

Kui talle meeldivad seiklused, soovitame sirvida meie stiilsete kohvrite valikut. Lisanipp: meie moodne kohver tekitab temas kindlasti tahtmise reisida, seega miks mitte planeerida kohe ka puhkus ära? Lisa sellele meie kosmeetikakott või jumestuskohver ja saad täiusliku kingituse!

Kas otsid sõbrapäevakingi ideid mehele?

vidaXL muudab mehele praktilise sõbrapäevakingi leidmise lihtsaks. Mõtle kõigepoealt tema huvidele, et leiaksid erilise sõbrapäeva kingiidee oma mehele või poiss-sõbrale, et ta tunneks ennast hinnatu ja armastatuna. Kas ta on aktiivse eluviisiga ja armastab sporti? Siis leiad praktilise kingi meie spordivarustuse ja trennivarustuse kategooriast, mis sobivad suurepäraselt kodusesse jõusaali ja aitavad tal saavutada oma trennieesmärke.

Moodne seljakott on veel üks võimalus, kuidas teda sellel aastal hellitada, eriti kui ta armastab matkamist.

Kui su kallim huvitub meisterdamisest või asjade ehitamisest, võib olla hea mõte kinkida talle mõni meie tööriist. Lisaks pakume suurt valikut sõidukiosi ja tarvikuid, mis täiendavad tema töökoda. Kui ta armastab aga hoopis süüa valmistada, võib olla hea kingiidee osta talle midagi meie köögiriistade ja -tarvikute seast.

Tema loominguline pool pakub talle aga inspiratsiooni. Pea seda meeles, kui talle kingitust ostad. Uus mängutool on suurepärane kingiidee, et ta saaks videomänge nautida. Kas ta on maininud, et sooviks kitarri mängida? Miks mitte see talle kinkida!

Kuidas valida sõbrapäeva kinke sõpradele

Sõbrapäeval väärtustame igat tüüpi armastust. Seetõttu anname oma juhendis mõtteid ka sõpradele kinkide ostmiseks. Oleme pannud kokku mõned kingiideed su parimatele sõpradele.

Enamikul juhtudel on hea valik lauamängud ja vidaXLil on suur valik, mis on ühtlasi põnevad ja nauditavad. Sedalaadi kingitus võimaldab ka teil ühiseid mälestusi luua ja koos aega veeta.

Praktilisem kingitus sõbrale on vidaXLi koduaksessuaar. Näiteks Hollywoodist inspireeritud seinakell on hea valik filmiaustajast sõbrale. Šikid fotoraamid on täiuslik kingitus loomingulisele sõbrale, et saaksite oma sõprust tähistada.

Kui su sõber armastab sisekujundust, pakume suurt valikut stiilseid kodukaunistusi. vidaXLi küünlalatern või teised trendikad kodulõhnastajad tõstavad sõbra tuju, samas kui hubane pleed on alati praktiline ja läbimõeldud kink. 

Mis on parimad sõbrapäeva kingid lastele?

vidXLis leidub sõbrapäeva kinke kõigile, mis tähendab, et saad ka sõbrapäeva puhul oma lapsi rõõmustada. Meie juhendist leiad kingiideid, mis valmistavad lastele kindlasti rõõmu, ükskõik kui vanad nad on.

Meie väikelaste sõbrapäevakinkide valikus on erinevaid eakohaseid mänguasju, näiteks kaisukarusid. Lisaks müüme ka tooteid beebidele nagu tegelustekke, klotse ja isegi kaasaskantavaid mänguaedikuid. Siis saate sõbrapäeva koos tähistada ja sellest päevast viimast võtta.

Kui otsid sõbrapäevakinki koolieelikule, tutvu meie kunsti- ja meelelahutustoodetega. Siit leiad kvaliteetseid muusikariistu, sõbrapäeva meisterduskomplekte lastele, väikseid nukumaju ja palju teisi toredaid tegevusi.

Millised on head sõbrapäevakingid vanematele?

Näita vanematele, et oled tänulik nende tingimusteta armastuse eest ainulaadse sõbrapäevakingiga vanematele. Ehkki neile õhtusöögi valmistamine on suurepärane žest, võid neile ka saata ilusa kingituse. Vanematele leiad parima sõbrapäeva kingi vidaXList.

Kui mõtled, mida oma emale sõbrapäevaks kinkida, soovitame tutvuda meie mugavate dekoratiivpatjade ja pleedidega. Erinevad materjalid, mustrid ja värvused võimaldavad su emal oma ruumi kaunilt kujundada ja luua omale ilusa kodu. Lisaks tutvu meie suure dekoratsioonide ja kodutarvete valikuga, et leida käepäraseid ja moodsaid kingiideid mõlemale vanemale.

Mõned suurepärased sõbrapäeva kingid isale võivad olla tööriistad, mis näitavad talle, kui väga teda hindad. Kui otsid isale ainulaadsemat kingitust, mõtle tema huvidele. Talle valmistab kindlasti ruumi näiteks muusikariist või veiniriiul.