24/7 pakkumised
Tasuta tarne kõigile toodetele
Kiyoh hinne: 8.1 / 10

Aknavõrgud

Näitab: 1-48 / 96

Aknaluugid päikesevarjuna

Kui tahate elutuppa paigaldada kardinaid või ruloosid, ei ole teile ilmselt pimendamine oluline, kuna see muudaks toa väga süngeks. Kui soovite aga, et tuba jahedana püsiks, võib aknaluuk olla täiuslikuks lahenduseks. See hoiab päikesevalguse eemal, võimaldades teil siiski aknast avanevat vaadet nautida. vidaXList leiate suure valiku käepäraseid luuke, millega kodu kuumadel suvepäevadel mõnusa ja jahedana hoida.

Säilitage privaatsust ja kaitske oma kodu päikese eest

Aknaluugid on suurepärane viis kodu kuumadel suvepäevadel mõnusa ja jahedana hoidmiseks. Nende suureks eeliseks kardinate ja ruloode ees on, et näete endiselt aknast avanevat vaadet. Teiseks eeliseks on, et need paigaldatakse maja välisseinale, seega saate tuppa siiski kardinaid või ruloosid riputada. Lisaks hoiavad aknaluugid talvel külmaga toas sooja kinni. Aknaluugid ei ole aga alati vihmakindlad ning kuna need paigaldatakse aknast väljapoole, tuleks valida ilmastikukindlad luugid. Tugeva tuule käes laperdama hakkav aknaluuk oleks tõeliselt tüütu!

Pimendavad aknaluugid

Aknaluugid sobivad ka magamistoale. Võite valida pimendava luugi, et toas pime oleks, eriti suvekuudel. Pidage silmas, et pimendavad aknaluugid paigaldatakse enamjaolt akna siseküljele.

Vaata rohkem