Lastetoa kategooriad


Tere tulemast lastetubade põnevasse maailma! Lastele ruumi loomisel saad kasutada oma fantaasiat ja lõbutseda. Muudame selle sinu jaoks lihtsaks meie lastetoa mööbli inspiratsiooniga. Sinu valitav. lastetoa mööbel peaks olema praktiline, ohutu ja vastupidav, kuid kindlasti mitte igav. Julgetest värvidest mänguliste mustriteni - silmapaistva lastetoa loomiseks on lõputult võimalusi.

Kas mõtled, mida vajab iga lastetuba? Alusta mugavast voodist, praktilistest hoiulahendustest ja eraldi mängualast. Lisa vürtsi lõbusate kaunistustega nagu seinakleebised, värvilised vaibad ja mängulised valgustid. Nii lood ruumi, mis võimaldab lastel kasutada kujutlusvõimet ja toob neile rõõmu!Lastetoa kollektsioonid


Astu lastetoa toodete! lõbusasse maailma! Vajad lahedat lastetoa mööblit ja mängulisi aksessuaare. Lastetoamööblist lahedate voodiriiete ja harivate mänguasjadeni - võid hõlpsalt luua lapsele toa, kus talle meeldib olla. Lisa tegevusmänguasju, et julgustada last loominguliselt aega veetma. Lisaks on sinu lapsel oma isiklik ruum. Seega vaatame, kuidas luua ruumi, mis kajastab sinu lapse isikupära!

Laste mänguasjad


Laste tegevusmänguasjad


Lastetoa kaunistamise nipid ja ideed


Lastetoa kujundamine võib olla omaette seiklus. Pärast lastetoa mööblivalikuga tutvumist vaata ka teisi olulisi detaile. Tutvu rohkemate lastetoa ideedega nagu voodi baldahhiinid või tahvelseinad. Veendu, et sul on piisavalt hoiulahendusi, millega hoida ruumi korras ja praktilisena. Kui lased kujutlusvõimel lennata, saad luua ruumi, mida su laps armastab aastaid.

Imeline lastetoa seinakaunistus

Oleme kokku kogunud valiku ilusaid lastetoa seinakaunistuse ideid, mis aitavad sul luua ideaalse magamistoa seinakaunistuse.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

3 parimat ideed lastega reisimiseks

Õigete asjade kaasa pakkimine muudab kõik palju lihtsamaks. Panime kokku parimad näpunäited, et muuta lastega reisimist hõlpsaks.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Meil on väga hea meel näha, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid kasutajaga #sharemvidaXL. Alates vapustavatest aiakujundustest kuni hubase kodu interjöörini on meie klientide loovus tõeliselt inspireeriv. Ka sina saad meie kogukonnaga liituda ja jagada oma vidaXL-ist inspireeritud disainilahendusi. Tähistagem oma kirge kaunite ja mugavate eluruumide vastu ning inspireerigem üksteist looma veelgi hämmastavamaid kujundusi!

Vaata kõiki