Kuumimad trendid: eklektiline

Stiilid on ajatud, ent trendid on kuumad

 

See on julge, rikkalik ja silmapaistev. Lisaks on see stiil praegu kõikjal. Eklektiline trend on praegu sisustuses üks populaarsemaid lähenemisi. Lihtsalt näeb peale vaadates see trend välja nagu korrastatud kaos.

Eklektiline disain näeb ainulaadne välja. See põhineb erinevatel mööblistiilidel ja mustritel, mis ei peaks kokku sobima. Silmapaistvate mööbliesmete lisamine loob üllatava harmoonia.

 

 

Loo oma eklektiline värvipalett

Rikkaliku, ent tasakaalustatud eklektilise mulje loomiseks keskendu peamisele ideele: vali julge põhivärv ja tasakaalusta seda kenade neutraalsete toonidega. Ära karda katsetada värvikihtidega, et lisada sügavust. See loob tugeva värvipõhja, mis võimaldab erinevaid mustreid sobitada. 

 

 

Kujude ja materjalide õige kasutamine

Eklektilise trendi keskmes on tekstuurid ning erinevate ajastute ja stiilide kombinatsioonid. Soeta voolujoonelisi modernseid mööbliesemeid ja kombineeri neid vanaaegsete rohmakate esemetega. Soovitud õhustiku saavutamiseks kasuta erinevaid materjale, mis üksteist esile tõstavad. Marmor või klaas sobivad suurepäraselt kokku luksuslike kangastega nagu samet või nahk. Mustrid on alati vajalikud ning neid saab kasutada tapeedis, vaipades või aksessuaarides, et luua võluvat rütmi.

 

      

Ära unusta silmapaistvaid mööbliesemeid

Kas mainisime, et eklektiline disain peab olema julge? Siis lisa silmapaistvaid mööbliesemeid, mis moodustavad toa keskpunkti. Pea silmas oma toa suurust ja julge mängida.