Tere tulemast modernsete ja värviliste sisustuste maailma! Valmistu trendikaks ja kirkaks koduvärskenduseks!

 

3 peamist põhjust, miks modernse ja värvilise sisustuse trend on niivõrd populaarne

Modernse ja värvilise sisekujunduse trend on popp, kuna see toob ruumi värske modernse ilme. Selles kombineeritakse mängulisi värve, mis tõstavad ruumi esile, ning lisatakse erksaid kaunistusi, et luua lõbusat ja põnevat õhustikku!


@theeastldnstylist

Modernne ilme

1 / 3

Mõtle voolujoonelisele ja šikile! Vali huvitava kuju ja mustriga mööbel. Oluline on, et kõik oleks modernne ja trendikas!

@marta_projektuje

Mängulised värvid

2 / 3

Värvid võivad muuta iga ruumi ning meie sisustustrend just sellel põhinebki! Lisa oma kodule energiat ja isikupära kirka värvipaletiga, kasutades meie silmapaistvaid detaile ja julgeid mustreid.

@styletyhome

Erksad värvid

3 / 3

Lisa oma eluruumile taskukohast elegantsi võrratute kaunistustega! Erksast seinakunstist lõbusa mustriga dekoratiivpatjadeni - lisa oma eluruumile isikupära ja sarmi.

 

Detailid, millega anda modernsele ja värvilisele sisustusele viimane lihv

Unelmate modernse ja värvilise sisustuse loomiseks vaata, millised tooted selle jaoks sobivad. 

5 parimat nippi värvilise ja modernse sisustuse loomiseks

Siin on viis lõbusat nippi modernse ja värvilise sisustuse loomiseks

  1. Mängulised vaibad: vali erksad ja värvilised vaibad, et tõsta oma ruumi esile. Vali julge mustri või erksate värvidega vaip, et paista silma.
  2. Aktsentsein: värvi üks sein silmapaistvat värvi või lisa ergas tapeet, et luua aktsentseina. See on lihtne viis ruumile isikupära lisamiseks.
  3. Kombineeri tekstuure: mängi erinevate tekstuuridega nagu samet, kunstkarusnahk või kootud kangad. Erinevate tekstuuride kombineerimine lisab ruumile sügavust, muutes selle veelgi kutsuvamaks.
  4. Värvilised kardinad: kaunista aknaid erksate kardinate või ruloodega. Need lisavad värvi, muutes samas ruumi üldilme pehmemaks.
  5. Lõbutse peeglitega: riputa seinale värvilise raamiga peegel, et lisada stiili ja funktsionaalsust. Peeglid muudavad ruumi visuaalselt suuremaks ja peegeldavad toa erksat energiat.

 

Ammuta inspiratsiooni meie klientide värvilise ja modernse sisekujunduse ideedest.

Kas tahad näha päriselu maagiat? Tutvu meie klientide lahedate ja värviliste sisustustega, et luua enda oma.

 

Leia veel inspiratsiooni