Vannitoa kategooriad


Vannituba on sinu isiklik pelgupaik ning see peaks olema stiilne ja mugav. Värskenda seda meie vannitoamööbli inspiratsiooniga. Kui mõtled, millist mööblit valida vannituppa, on vannitoamööbli komplekt lihtne valik. Siis saad lisada ruumi vannitoa hoiulahendused toruliitmikud ja tarvikud. Populaarsetel vannitoakappidel on kaks valamut ja küllaldaselt hoiuruumi, seega viska neile meie valikus pilk peale. Lisaks annavad väikesed detailid nagu kohevad rätikud ja lõbusad vannikardinad ruumile palju juurde. Ammuta inspiratsiooni ja loo oma lõõgastav oaas!Vannitoa kollektsioonid


Vannituba on midagi enamat kui lihtsalt funktsionaalne ruum. Seetõttu moodustavad meie vannitoakollektsioonid suure osa soovitud vannitoakujundusest. Siit leiate kõik vannitoa sisekujunduseks vajaliku. Alates peegel- või valamukappidest kuni pesupesemistarvikuteni – leidub midagi, mis sobib igale vajadusele. Meil on ka palju taaskasutatud puidust vannitoatarbeid. Ärge unustage olulisi üksikasju, nagu vannitoakaalud ja isikliku hügieeni tooted. Nii et jätkake, pange silma ja looge oma täiuslik vannituba!

Peegelkapid


Valamukapid


Pesuriiulid


Pesukorvid


Taaskasutatud materjalid


Ohutus ja puhtus


Vannitoa kaunistamise nipid ja ideed


Kas vajate rohkem vannitoa inspiratsiooni? Suurepärane! Meil on mõned vannitoa ideed, mis aitavad teil muuta oma ruumi zeniks. Lisaks vannitoamööblikomplektide ja muude aksessuaaride uurimisele pakume suurepäraseid dekoreerimisnõuandeid. Avastage meie populaarseimad sisustustrendid ja ajatuid stiile, et leida oma suunas. Need aitavad teil õppida, kuidas oma vannitoa kujundusele isikupära lisada. Värviliste plaatide, taimede ja seinakunsti valimine on õige tee. Muutke oma vannituba spaalaadseks oaasiks ja lõõgastuge stiilselt!

Värviliste detailidega kaunistamise ABC

Värvilised esemed köidavad pilku, muudavad meeleolu ja tõstavad teatud detaile esile.

Avastada rohkemkeyboard_arrow_right

Interjööri stiilid

Sirvige inspiratsiooni saamiseks meie stiilide lehte!

Avastada rohkemkeyboard_arrow_right

Interjööri trendid

Vaata, mis on sise- ja väliruumide sisustuse maailmas trendikas.

Avastada rohkemkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Meil on väga hea meel näha, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid kasutajaga #sharemvidaXL. Alates vapustavatest aiakujundustest kuni hubase kodu interjöörini on meie klientide loovus tõeliselt inspireeriv. Ka sina saad meie kogukonnaga liituda ja jagage oma vidaXL-ist inspireeritud kujundusi. Tähistagem oma kirge kaunite ja mugavate eluruumide vastu ning inspireerigem üksteist looma veelgi hämmastavamaid kujundusi!

Vaata kõiki