Kuumimad trendid: armas korvpunutis ja rotang

Hindame naturaalseid materjale, mis ilmestavad igat kohta

 

Tähelepanuväärsed trendid avaldavad muljet lihtsuse kaudu, tekitades kerguse tunde. Nii tugeva visuaalse mõjuga kutsub korvist ja rotangist trend meie kodudesse loomulikku tunnet.

See on orgaaniline ja lahe ning sobib igasse ruumi, igasse stiili, sise- või välistingimustesse. Alustades väikestest aksessuaaridest, mis toovad elu tuppa, et eriliste mööbliesemetega silma paista, särab rotang igas vormis.

 

 

Värvide juhis – pehme ja rahustav

Rotangist trend lisab kodule pehmel ja armsal viisil peent disaini. Tänu värvipaletile loob vitspunutis värske, sooja ja avatud atmosfääri kõikjal, kuhu soovid selle paigutada. Rotangist varjundid (looduslikud või kunstlikud) loovad sügavuse lihtsuse kaudu, kui need on ühendatud värskete valgete, peene halli varjundi ja pehmete helekollaste toonidega. Täienda seda kindlasti rohelusega, et tekiks naturaalne tunne siseruumides, mis kutsub aega maha võtma ja lõõgastuma.

 

 

Sega kokku ja sobita seda tekstuuri jaoks

Punutud ja rotangist trend paistab silma mitmekülgsuse kaudu, kuna see on kerge ja ülimalt vastupidav. Vitspunutis on kudumisviis, rotang ise aga on looduslik materjal. Tänapäeval kasutatakse kõige sagedamini sünteetilist rotangi, mis on keskkonnasõbralikum. Muude looduslike materjalide, näiteks džuudi või bambuse kõrval särab vitstest disain ja muudab kodu hubasemaks.

 

      

Suurepärane nii toas kui ka õues

Punutud ja rotangist mööbel sobib ka õueruumi kujundamisel. See loob harmoonilise ala, mis tasakaalustab välisilme elavust siseruumide hubasusega. Vali einestamiseks või lõõgastumiseks rotangist õuekomplektid. Mugavuse suurendamiseks ja värvi suurendamiseks vali padjad või stiilsed pleedid.