Kuumimad trendid: kuldsed detailid

Glamuurne noot, mida su kodu säramiseks vajab

 

Kuld on alati olnud rikkuse ja luksuslikkuse sümbol. Selle kasutus sisekujunduses on aja jooksul arenenud luksusest kitšiks. Õige tasakaalu leidmisel loob kuld luksusliku ja elegantse õhustiku.

Kuldsed detailid on taas stiilsed. Loo kuldsete detailidega elegantne ilme või paista silma klassikaliste kuldsete elementidega. Kaunista oma kodu kuldsete aksessuaaride või kuldse viimistlusega mööbliga, et õrna ilmet luua.

 

 

Ühtlasi jõulised ja rahustavad värvikombinatsioonid

Kuldsete detailide kasutamine võib näida keeruline, ent õnneks võib selle trendi põhjal õppida, kuidas mitte minna maitsetuks. Kuldset tuleks tasakaalustada hästi läbi mõeldud värvipaletiga ning siin on sul paar erinevat võimalust.

Kõige kindlam on kasutada kuldseid detaile koos musta või valgega. See kombinatsioon loob erudeeritud ilme. Võid ka kasutada koos kuldsega neutraalseid toone. See lisab kodule soojust. Lõpetuseks võid eelistada hoopis väga julget värviskeemi, kombineerides kuldseid noote sügava sinise või rohelise või pehme roosaga, et luua silmapaistvat disaini.

 

 

Kuldset tuleb kasutada koos õigete materjalidega

Kuldset tuleks alati kasutada koos õigete materjalidega. Kuna kuld on nii luksuslik, vajab see tagasihoidlikku põhja, mille taustal särada. Vali mööblis ja aksessuaarides materjal, mis sobib kokku ruumiga ja loob tasakaalustatud ilme. Kulla kombineerimine terase või klaasiga loob modernse ilme. Kuldne koos puiduga näeb aga klassikaline välja. Eriti ekstravagantse disaini jaoks kombineeri kuldseid detaile marmori ja sametiga.

 

      

Ärata kuldsete detailidega oma sisustus ellu

Must ja valge minimalistlik sisustus tahab samuti silma paista. Väike kogus kulda on selleks täiuslik lahendus. Dekoratiivpatju, kardinaid või valgusteid saab kaunistada kuldsete elementidega, et luua ergast ja stiilset välimust. Tõsta oma kodu erinevaid nurki esile, luues sooja ja kutsuva õhustiku. Pea ka meeles, et kuldsete detailidega saab tõmmata tähelepanu väiksematele ruumidele. Kullasära jätab toast avatuma ja ruumikama mulje.