Kuumimad trendid: samet

Modernselt elegantne samet

 

Sametit on kasutatud juba sajandeid. Pole ilmselt üllatav, et see on tänaseni üks populaarsemaid sisustustrende. Samet on materjalina arenenud süngest Victoria ajastu materjalist luksusliku kangani, mida tänapäeval armastame.

Sameti juures on parim see, et see sobib kõikjale. See sobib iga toa, paigutuse, stiili ja mööbli liigiga. See võimaldab luua julget sisustust silmapaistvate mööbliesemetega või võid valida sametist aksessuaaridega tagasihoidliku ilme. Lisaks võimaldab samet mängida kontrastidega, et luua ainulaadset ilmet.

 

 

Silmapaistvad detailid

Samet paistab juba omaette silma. Kui seda kasutatakse sisustuses keskpunktina, näeb samet ainulaadne välja. Sõltuvalt sisustatavast toast võid valida sametist mööblieseme, mis tõmbab tähelepanu. Kui lisad elutuppa sametist diivani, paneb see kogu ruumi särama. Võid valida erksavärvilise Chesterfield-diivani või minimalistliku metallist jalgadega diivani, et luua modernsemat ilmet.

Sametist voodi lisab magamistoale erudeeritud hõngu. Kui soovid elegantset magamistuba, vali detailne disain, või muuda ruum avaramaks neutraalsete värvide ja lihtsate joontega. Kõrge seljatoega samettool loob lõõgastava õhustiku. Sametist söögitoolid lisavad söögitoale stiili. Vali modernne disain pehme samettekstuuriga või Victoria-ajastu polster tumedama sametiga.

 

 

Luksuslikud aksessuaarid

Kui suured sametist detailid on sinu jaoks liiga jõulised, võid kaunistada oma kodu aksessuaaridega. Täiuslikud sametist aksessuaarid loovad kodus romantilist hõngu. Täienda oma magamistuba sametist öökappide või voodiotsa pingiga.
Samettumbad ja jalapingid on ülistiilsed ja mugavad, sobides suurepäraselt igasse elutuppa, ükskõik millises stiilis su kodu on. Veel üks silmapaistev detail on sametist kohvilaud, millega saad luua elutoas elegantset õhustikku. Kui kõhkled, kas sametiga oma kodu kaunistada, soovitame sellega katta oma aknad. Sametkardinad lisavad toale sügavust ning väiksemad detailid nagu padjad või lambivarjud lisavad rikkalikku tekstuuri.

 

      

Jõulised värvid või pehmed toonid

Traditsioonilise sameti tagasitulekul märkame julgeid silmapaistvaid värve, mida kombineeritakse säravate neetide või kontrastsete õmblustega. Silma paistmiseks vali kalliskivi tooni tumeroheline, sügavsinine või veinipunane samet. Modernses sisustuses soovitatakse kasutada sametit tagasihoidlikumal viisil. Kodule pehme ja mängulise noodi lisamiseks vali roosa, õrnroheline või isegi valge samet. Ära muretse heledate värvide pärast. Kui valid plekikindla töötlusega sameti, peab su mööbel aastaid vastu.