Väikese linnarõdu trend

Piiratud ruum, piiramatu potentsiaal: mitmekülgne, ent loominguline linnarõdu

Osta rõdutooteidkeyboard_arrow_right

Kui elad linnakorteris, on isiklik väliruum suurepärane asi, mida omada. Rõdu, olgu see nii väike kui tahes, võimaldab sul rohkem aega päikese käes veeta.

Igal rõdul on piisavalt ruumi kena ja meeldiva istenurga loomiseks. Näiteks saab õige rõdumööbliga luua täiusliku paiga ilusa ilma nautimiseks. Kui otsid tooliideid väikesele rõdule, siis leiad erinevaid viise väikese, ent mugava rõdu loomiseks.

Kuidas saan oma rõdu kaunistada?

Lisaks suurusele pead väikese rõdu kavandamisel mõtlema ka oma vajadustele ja sellele, kuidas seda kasutada plaanid. Pakume välja mõned lahendused.

Muuda näiteks oma rõdu kauniks erakohvikuks. Siis saad nautida tassikest kohvi õues hea raamatu või sõpradega. Bistrookomplekt võib olla täiuslik valik väikesele rõdule ning meilt leiad erinevaid disaine, mis sobivad kokku sinu sisustusega. Üks hea näpunäide, mida rõdu kujundamisel silmas pidada, on väike laud, mis võimaldab ringi liikuda ning lisada suuremad ja mugavamad toolid.

 

Praktilised ja loomingulised juhised rõdu kaunistamiseks

Oma väikese rõdu ruumi maksimeerimiseks, eriti kui soovid luua lõõgastavat ala, võid lisada pingi või paar pinki. Kaunista pinki mugavate patjadega ja soeta väike aialaud, mis jätab lihtsa üldmulje.

Võid ka valida boheemlaslikuma hõngu, kasutades põrandapatju ja tumbasid. Värvilised padjad, pehme vaip ja valgusketid loovad võrratu ja inspireeriva boheemlasliku paradiisi.

 

Mis on hädavajalikud rõdutarvikud?

Sinu rõdu, nagu kõik ruumid su kodus, peab olema praktiline ja mugav. Rõdutarvikud ei lisa üksnes ruumile ilu, vaid näevad ka välja praktilised, muutes selle nurgakese sinu kodust mitmekülgseks lõõgastavaks paigaks.

Ammuta alustuseks inspiratsiooni uuest väikese rõdu trendist. Ükskõik millise istumislahenduse valid, soovitame seada mugavuse esikohale. Nagu varem mainisime, on padjad hädavajalikud, et mugavust suurendada.

 

Mugavad pingi- või toolipadjad igale maitsele

Võid kaunistada oma bistrookomplekti stiilsete rõdutooli patjadega või osta lihtsalt rõdupingi koos patjadega. Meie õuepatju on saadaval erinevate värvide ja kujudega ning need on valmistatud kvaliteetsetest kangastest.

Rõdu hubasele ja mugavale ilmele viimase lihvi andmiseks lisa õuevaipu. Lisaks sellele, et need on jala all pehmed, liidavad vaibad sise- ja väliruumi tervikuks, et saaksid luua ühtse koduse õhustiku.

Kasulik näpunäide: kui sul on rõdu, võta õues veedetud ajast viimast, ükskõik milline ilm on. Enda kaitsmiseks UV-kiirte eest ja privaatsuse loomiseks soovitame paigaldada seina varikatuse või rõdusirmi. Lisaks hoiavad pehmed pleedid sind jahedatel õhtutel soojas, seega tasub ka need nimekirja lisada.

Kuidas luua praktilist, ent stiilset rõdu


Milline sinu unistuste rõdu välja näeb? Kui seda ette kujutad, siis kas tegu on taevaliku lõõgastava nurgakesega või kas sellel saab ka tööd teha? Pole mingit põhjust, mis mitte muuta igavat tööaega imeliseks rõdul veedetud ajaks. Vajad vaid tugevat lauda, mis on piisavalt suur su sülearvuti jaoks, ja mugavat tooli.

Kõige lihtsam viis on luua mitmeotstarbeline linnarõdu allatõmmatava rõdulauaga. Saad seda lauda kasutada töötundidel ning saad selle üles klappida, kui sa seda ei kasuta. Võid valida ükskõik millise tooli, kuid jäta tooli istme ja laua alaosa vahele 25 – 33 cm, et saaksid säilitada õiget kehahoidu.

 

 

 

5 parimat rõdu kaunistamise nippi


Sinu rõdul kehtivad sinu reeglid! On lõputult võimalusi väikese linnarõdu praktiliseks ja võluvaks muutmiseks. Mõtle detailidele ja trendikatele rõdutoodetele, et anda sellele isikupära. Lisaks määrab kaunistuste stiili ja paigutuse see, mis su rõdul kõige parem välja näeb. Mõtle esteetikale, kuid lisa ka praktilised lahendused, mis vastavad sinu harjumustele ja vajadustele.

  1. Loo õige õhustik kaunite valgustite, näiteks valguskettide, rippuvate lampide, küünlajalgade ja muude esemetega, mis loovad rõdul rahuliku meeleolu.
  2. Et saaksid oma väliruumi nautida ka erksa päiksega, hangi rõdu päikesevari või varikatus.
  3. Kas sul pole ruumi nii hoiulahenduse kui istumisaluse jaoks? Rõdu hoiupink, mille all on ruumi, võib olla täiuslik viis praktilisuse ja stiili kombineerimiseks.
  4. Makrameekardinad on suurepärane viis rõdule boheemlasliku õhustiku lisamiseks. Katseta erinevate värvide ja makramee mustritega, mis sobivad kokku sinu rõdukaunistustega.
  5. Mis võiks olla võluvam kui armas taim sinu väikesel linnarõdul? Hästi palju taimi! Looduse võlu toomiseks oma ruumi investeeri taimekastidesse ja taimelavadesse.