Üllatav tootevalik
Tasuta tarne
Soodsad hinnad
Mööbel  (283)
Lauad  (283)
Väiksed lauad  (283)
Lisalauad  (283)

Lisalauad

Näitab: 1-48 / 283

Ostke kaunid ja praktilised lisalauad vidaXList

Lisalaud on võib olla ühtlasi nii praktiline kui kaunis. Lisaks sellele, et saate seda kasutada diivani kõrval asjade hoidmiseks, võite selle kodus ka mujale paigutada. Lisalauad on väikesed, seega on nende liigutamine lihtne. vidaXList leiate suurepärase valiku lisalaudu paljude erinevate stiilidega.

Täiendage oma kodu lisalauaga

Kas teil kipub diivanilaual ruumi väheks jääma? Lisalaua kasutusele võtmine võib probleemi lahendada. Neid väikeseid laudu saab hoida diivani kõrval või tühja seina ääres. Need on ühtlasi nii praktilised kui dekoratiivsed. Sünnipäevade või muude ürituste ajal saate lisalaua võtta appi toitude ja jookide serveerimiseks. vidaXLis on meil ka mitmeid sahtlitega lisalaudu, mis muudab väiksemate esemete hoiustamise lihtsaks.

Värsked valged lauad

Meie veebipoest leiate erinevatest materjalidest ning neutraalsetes värvides lisalaudu, mis sobivad igasse koju. Kui valite värsket valget värvi laua, paistab see värvilise seina taustal eriti hästi silma.  

Väikesed ja suured lauad

Kui teil on palju ruumi, võite valida suurema lisalaua, millel on ruumi rohkemate asjade hoidmiseks. Kui ruumi napib, on telefonilaud suurepärane variant. Tegu on väikese kandilise lauaga, mis, nagu nimigi viitab, sobib täislikult telefoni hoidmiseks.

Vaata rohkem