Elutoa kategooriad


Sinu elutuba on lõõgastav paik, kus saad pärast pikka päeva puhata või veeta aega pere ja sõpradega. Et sul oleks lihtsam seda disainida, panime kukku elutoamööbli valiku. Tutvu meie elutoamööbli valikuga, et näha, millist mööblit osta elutuppa. Sul on vaja mugavat diivanit, kohvilauda suupistete jaoks ja telerialust filmiõhtute jaoks. Lisa detaile silmapaistvate toolide, värviliste vaipade ja hubaste patjadega. Meelelahutuse jaoks uuri elutoa tehnikat ja seadmeid.Elutoa kollektsioonid


Valmistu oma elutuoa värskendamiseks. Meie elutoatoodete kollektsioon sisaldab kõike, mida vajad stiilse ja funktsionaalse ruumi loomiseks. Meilt leiad kõike LED-telerikappidest ruumisäästliku seinale paigaldatava mööblini. Meie taastatud puidust mööbel lisab sinu elutoa sisustusele ainulaadset ja loodussõbralikku nooti. Lisaks tutvu mööblihoolduslahenduste, puhastusvahendite ja katetega. Sinu uhiuus mööbel säilitab pikemaks ajaks oma hea välimuse. Kui soovid kinnitada oma telerit seinale, pööra tähelepanu ka sellele, milliseid paigaldustarbeid ja tööriistu vajad. Loo šikk ruum meie elutoatoodete kollektsiooniga!

LED-iga televiisorikapid


Ruumisäästlik mööbel (seinale kinnitatav)


Taaskasutatud materjalid

Kaaned


Mööbli hooldus


Teleri paigaldustarvikudElutuba: nipid ja ideed


Iga elutuba peaks olema silmapaistev ning meie elutoa inspiratsiooni kollektsioon tõttab sulle appi. Boheemlaslikust modernseni - meil on stiile ja trende, mis sobivad just sulle. Lisaks tunned meie mööbli ostmise juhendite abil asju valides nagu proff. Vaata meie kaunistamise nippe, et lisada oma elutoa sistusele vürtsi!

Interjööri stiilid

Leidke oma lemmik sisekujundusstiil ja ostke iga stiiliga sobivaid esemeid. Muutke oma maja koduks juba täna!

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Värviliste detailidega kaunistamise ABC

Värvilised esemed köidavad pilku, muudavad meeleolu ja tõstavad teatud detaile esile.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Kuidas valida õiget kohvilauda

Elutoa kujundamisel on mitu varianti, millega luua toale keskpunkti.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Parimad näpunäited täiusliku tugitooli valimiseks

Kui otsid midagi, mis pilku püüaks, tasub pidada silmas paari asja.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

Kuidas valida teleri alust

Teler moodustab su elutoa keskpunkti, seega on oluline teada, kuidas valida telerialust.

Loe lähemaltkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Meil on väga hea meel näha, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid kasutajaga #sharemvidaXL. Alates vapustavatest aiakujundustest kuni hubase kodu interjöörini on meie klientide loovus tõeliselt inspireeriv. Ka sina saad meie kogukonnaga liituda ja jagage oma vidaXL-ist inspireeritud kujundusi. Tähistagem oma kirge kaunite ja mugavate eluruumide vastu ning inspireerigem üksteist looma veelgi hämmastavamaid kujundusi!

Vaata kõiki