Söögitoa kategooriad


Sinu söögituba on täiuslik koht einestamiseks. Ruumis tervikliku ilme loomiseks vajad tugevat söögimööblit. Alusta vajalikest söögitoa esemetest nagu söögilaud ja -toolid. Kui mõtled, mida söögitoale veel lisada, kasuta silmapaistvaid detaile nagu vaheseinad. Lisa oma ruumile elutoa kaunistusi nagu lühter ja seinakunst. Söögitoa aksessuaarid nagu lauamatid ja -kaunistused täiendavad sinu söögikogemust.Söögitoa kollektsioonid


Kui võõrustad külalisi või naudid perega eineid, on õige söögimööbel ülioluline. Tutvu meie elutoa kollektsioonidega sh söögimööblikomplektide ja laudadega, et luua täiuslikku paigutust. Korralda hubaseid filmiõhtuid meie meelelahutuskeskuste ja teleri seinaüksustega. Kui armastad asju ise teha, võid luua oma söögilaua ise, kasutades taastatud puidust lauaplaati ning valida juurde sobivad aksessuaarid.

Muusika ja meelelahutus


Baarilauad


Ehitage oma laud


Taaskasutatud materjalid

Suve ale
€145.99

Sh KM


Söögituba: nipid ja ideed


Kas otsid veel söögitoa ideid ja inspiratsiooni? Tutvu meie söögimööbli ostujuhistega! Need aitavad sul valida täiusliku söögilaua, toolid jpm. Maalähedasest modernseni - meil on kaunistusnippe ja ideid, mis sobivad iga stiiliga. Seega ole valmis muutma oma söögituba ruumiks, kus naudid aja veetmist. Sinu söögitoast võib hõlpsalt saada kõige populaarsem ruum sinu kodus.

Söögitoa ideed ja sisekujunduse saladused

Olemme keränneet yhteen joitain uskomattomia tyylisalaisuuksia, jotka yhdessä huonekaluratkaisujemme kanssa voivat auttaa sinua suunnittelemaan unelmiesi ruokasalin.

Avasta rohkemkeyboard_arrow_right

Interjööri stiilid

Leidke oma lemmik sisekujundusstiil ja ostke iga stiiliga sobivaid esemeid. Muutke oma maja koduks juba täna!

Avasta rohkemkeyboard_arrow_right

Kuidas valida täiuslik söögikomplekt

Meie kiirete elude juures ei ole lihtne leida aega kokku saamiseks.

Avasta rohkemkeyboard_arrow_right

Kuidas valida söögilauda

Söögilaud on kodu süda ja vajab seega tähelepanu.

Avasta rohkemkeyboard_arrow_right

Näpunäiteid ideaalse söögilaua leidmiseks

Kas soovid leida täiuslikku söögiala? Täiusliku istumislahenduse leidmine ei ole lihtne.

Avasta rohkemkeyboard_arrow_right

Parim baaripukkide ostujuhend

Viimastel aastatel on köögibaar tagasi moodi tulnud.

Avasta rohkemkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Meil on väga hea meel näha, et meie kliendid loovad meie toodetega kauneid ruume ja jagavad neid kasutajaga #sharemvidaXL. Alates vapustavatest aiakujundustest kuni hubase kodu interjöörini on meie klientide loovus tõeliselt inspireeriv. Ka sina saad meie kogukonnaga liituda ja jagage oma vidaXL-ist inspireeritud kujundusi. Tähistagem oma kirge kaunite ja mugavate eluruumide vastu ning inspireerigem üksteist looma veelgi hämmastavamaid kujundusi!

Vaata kõiki