Maksimalistlik sisekujundusstiil


Avasta maksimalismi ergas maailm


Kujutle oma maksimalistlikku maailma, kus kehtib ütlus „mida rohkem, seda uhkem”. Loe, kuidas luua ruumi, mis paistab silma oma julge värvi- ja tekstuurikasutuse poolest. Vaata, mis muudab maksimalistliku sisekujunduse tõeliselt võrratuks.

 

Mis on maksimalistliku stiili peamised elemendid?

Maksimalismi südames on erksad värvid, tekstuursed materjalid ja eklektilised kaunistused. Selle eesmärk on eemalduda tavanormidest ja tähistada erilisust.


Maksimalistlike värvide sümfoonia

1 / 3

Maksimalismi äratab ellu julge värvipalett, milles on esindatud näiteks kirgas bordoopunane ja elav kollane, et tuua sinu ruumi rõõmu. Kombineeri erinevaid trükiseid erksate mustritega ning lisa silmapaistvaid esemeid, et luua põnevust.

Maksimalistlikud materjalid, mida armastad

2 / 3

Naudi oma maksimalistlikus disainis materjalide lõputuid võimalusi. Rikkalikust sametist siledate materjalide, tekstuurse lina või sulgedeni – iga materjal lisab sellele stiilile omast visuaalset küllust.

Vajalikud kaunistused maksimalistlikus sisekujunduses

3 / 3

Maksimalismi südames on kaunistused. Mõtle lühtritele, põnevatele skulptuuridele ja silmapaistvatele tapeetidele.

Too oma koju maksimalistlikku hõngu kolme lihtsa sammuga!

Kas mõtled, kuidas sisustada kodu maksimalistlikus stiilis? Järgi neid kolme lihtsat sammu, et lisada oma ruumile maksimalismi „rohkem on uhkem” olemust.


  • 1. samm: kombineeri funktsionaalsust silmapaistva stiiliga

    Vali nikerdatud telerikappe ja ainulaadse disainiga hoiulahendusi – vajalikke esemeid, mis köidavad pilku sinu maksimalistlikus, kuid praktilises kodus.


  • 2. samm: hinda eklektilist elegantsust

    Leia rõõmu erinevate kujude ja kontrastsete disainidega mängimisest, kui valid oma diivanit, söögitoole või tugitoole. Vali mugavus, kuid lisa iga esemega oma sisustusele põnevust.


  • 3. samm: loo maksimalistlik koht aja veetmiseks

    Muuda oma ruum sotsiaalsete kohtumiste keskuseks, lisades šikke pinke, trendikaid jalapinke ja hubaseid tumbasid. Ära unusta stiilseid kohvilaudu, et täiendada oma meelelahutusala.


Maksimalistlikud tooted ootavad sind

Tutvu erinevate vajalike toodetega oma maksimalistliku pelgupaiga jaoks – julgest mööblist silmapaistvate detailideni.


Osta tooteid keyboard_arrow_right


 

Maksimalistliku disaini ideed meie klientidelt

Vaata päriselu maksimalistliku sisekujunduse ideid meie #sharemevidaxl galeriis. Ammuta inspiratsiooni ja too maksimalism oma koju.


 

Kaunista iga tuba maksimalistlikus stiilis

Naudi mängulisust ning too maksimalism oma elutuppa, magamistuppa ja söögituppa. Lisa värviliste elementide isikupära ja eklektilisust oma eluruumidesse.


Maksimalism sinu elutoas

Muuda oma elutuba täiuslikuks elegantseks pelgupaigaks. Vali pehmed istekohad, tekstuursed kangad ja silmapaistvad mööbliesemed, et luua maksimalistlikku eluruumi.

Maksimalistlik magamistuba

Muuda oma magamistuba silmapaistvaks maksimalismi keerukusega. Kasuta luksuslikke kangaid, hubaseid vaipu ja silmapaistvat mööblit, et luua unelmate maksimalistlikku pelgupaika.

Maksimalistlik söögituba

Muuda oma söögituba maksimalistlikuks meistriteoseks. Vali kirkad tapeedid, erinevad laudlinad ja köitvad detailid, mis loovad eklektilise einestamise kogemuse.

Tutvu kõigi sisustusstiilidega


Kas sa pole kindel, milline stiil sobib sulle kõige paremini?

Vaata kõikiRohkem inspiratsiooni


 

Meie poest sinu koju - liitu #sharemyvidaxl galeriiga!

Ammuta inspiratsiooni vidaXLiga!

Kas tahad kujundada oma unistuste kodu? Lisaks suurele tootevalikule vajad ka kodu ja aia kujundamiseks inspiratsiooni. Selleks, et tutvustada sulle hetkel kõige tuntumaid sisustuse stiile ja kauneid trende, lõime selle kasuliku ja inspireeriva ala.

Maja muutmine koduks tähendab, et iga detail peaks peegeldama sinu ainulaadset isiksust. Kutsume sind ammutama inspiratsiooni ja tutvuma täieliku sisustusstiilide loeteluga. Naudi minimalistlikku Skandinaavia ja modernse stiili ilu või lisa julget nooti industriaalse ilmega. Tutvu maamaja sisustusstiiliga - selle maalähedased detailid on unustamatud. Kuidaks oleks kena boheemlasliku ja retroliku stiiliga? Visake neile pilk peale!


#sharemevidaXL: meie tooted, sinu kujundus

Ammutame oma kodu inspiratsiooni päris kodudest ja inimestelt, kes kasutavad meie sisustuslahendusi ja stiilinippe oma ruumis. Seega on meie kliendid kangelased, kes meid inspireerivad. Oleme neile tänulikud, et nad meiega oma kodu sisustust jagavad. Näeme seda kui suurepärast kodu ja aia inspiratsiooni allikat.

Selle tulemusena lõime me koha, kus kõik kodukujunduse stiilid ja trendid saavad kokku, seades tähelepanu keskmesse oma kliendid. Ammuta inspiratsiooni meie klientide loomingust, külastades meie #sharemevidaxl lehte, mis on täielikult pühendatud sinu ja sinu loominguliste ideede tähistamisele. Siit leiad suure valiku meie tooteid, mida on kasutatud reaalsetes kodudes. Saad näha, kas need sobiksid ka sinu sisustusega, ja ammutada inspiratsiooni! Kas tahad seal ka oma pilti näha? Tutvu tingimustega siin!


Registreeru inspireerivate uudiskirjade saamiseks

Kas teadsid, et parim kodukujunduse inspiratsioon saab alguse aeg-ajalt saadetavast e-kirjast? Tutvustame oma inspireerivaid uudiskirju! Alustamiseks registreeru ja saadame sulle oma uskumatult kasulikke uudiskirju. Alates kodu ja aia inspiratsioonist kuni sisustusideedeni ja paljude lahedate toodeteni, mis võiksid olemas olla igas kodus - meie uudiskirjast leiad seda kõike.

Sa saad esimesena teada põnevatest trendidest ja populaarsete disainistiilide uuendustest. Kasuta uudiskirja oma inspiratsioonina oma koduste projektide jaoks! Telli meie inspireeriv uudiskiri ja liitu vidaXLi kogukonnaga!